Program

Pátek 16. září 2022

Vstup do parku od 15:00 hod.

18:00 HOP TROP
19:10 BG Styl
20:00 Cimbal Classic
22:00 ČECHOMOR

pořadem provází: Libor „Čenda“ Cenek

Program v parku

  • divadlo pro děti – Divadelní společnost SMÍŠEK
  • kapela Tygrasz
  • JARMARK
  • Skupiny historického šermu – dobový tábor
  • Skalka ZOO
  • Tvůrčí dílnička Balónek

Sobota 17. září 2022

Vstup do parku od 12:00 hod.

14:00 slavnostní zahájení, „ČAS JAK VODA BĚŽÍ“ aneb Salichovci slaví 45let
15:30 kapela TYGRASZ
16:30 „Živo na dědině“ folklorní pořad
           Valašský soubor písní a tanců Radhošť, Rožnov p. Radhoštěm
           Národopisný soubor Kohoutek, Chrudim
           dívčí sbor „Krůžek štyr tet“, soubor Soláň, Rožnov p. R.
           Slezský soubor Heleny Salichové, Ostrava
18:30 POUTNÍCI
20:00 „NA PŮL SKOKU NA CHRUDIMSKO“, večerní pořad Národopisného
            souboru KOHOUTEK z Chrudimi 
21:30 posezení s country kapelou Astra a cimbálovou muzikou

pořadem provází: Libor „Čenda“ Cenek, Jan Ryška

Program v parku

  • divadlo pro děti – Divadelní společnost SMÍŠEK, Divadlo SLUNÍČKO a divadelní soubor BERANI
  • JARMARK
  • hudební vystoupení kapely Mentallica, Krasnické děvuchy a Lagan
  • Skupiny historického šermu – dobový tábor
  • SOKOLNÍCI – ukázka dravců a ptáků
  • dětský koutek „HOJ“
  • Skalka ZOO
  • Naděje pro všechny
  • Centrum pro rodinu – Výstavy „SVOJI“ a „Rodina? Tým pro život“
  • Tvůrčí dílnička Balónek

Program v parku

14:00 „Indiánská pohádka“, Divadélko SMÍŠEK (5)
14:00 hraje hudecká muzika Lagan (3)
14:30 „Pohádka na přání“, divadelní soubor BERANI (6)
15:00 „O pejskovi, který si šlapal na jazyk“, Divadlo Sluníčko (5)
15:30 „Život našich předků“, Svobodní sedláci (4)
16:30 hraje kapela Mentalica (3)
16:30 vystoupení šermířů – SHŠ Viator (4)
17:00 „O ošklivém káčátku“, Divadélko SMÍŠEK (5)
17:30 „Pohádka na přání“, divadelní soubor BERANI (6)
18:00 „O červené Karkulce a ještě jedna pohádka“, Divadlo Sluníčko (5)
18:00 Historie palných zbraní, Svobodní sedláci (4)

 

Účinkující – bod v parku

  1. Dětský koutek „HOJ“ a Balónek z.s.
  2. SOKOLNÍCI – ukázka dravců a ptáků
  3. zábavný a hudební koutek – Naděje pro všechny z.s, Báječná kola, hudecká muzika Lagan a Krasnické děvuchy, kapela Mentalica
  4. Skupiny historického šermu – Svobodní sedláci, SHŠ VIATOR, Svobodná stráž Moravskoslezská
  5. Divadlo pro děti – Divadélko SMÍŠEKDivadlo Sluníčko
  6. Divadelní soubor BERANI
  7. Divadlo Víti Marčíka
  8. Mini ZOO Skalka
  9. Centrum pro rodinu

Neděle 18. září 2022

Vstup do parku od 9:30 hod.

10:00 mše svatá v Třebovickém parku za doprovodu kapely Good Work
11:30 Národopisný soubor Kohoutek, Chrudim
14:00 Petr BENDE – TRIO
15:30 Good Work
17:30 slavnostní ukončení / Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

pořadem provází: Libor „Čenda“ Cenek, Jan Ryška

Program v parku

  • divadlo pro děti – Divadelní společnost SMÍŠEK, Divadlo SLUNÍČKO a divadelní soubor BERANI
  • vystoupení Western Club BLACK & BROWN
  • JARMARK
  • hudební vystoupení kapely Mentallica, Krasnické děvuchy a Lagan
  • Skupiny historického šermu – dobový tábor
  • SOKOLNÍCI – ukázka dravců a ptáků
  • dětský koutek „HOJ“
  • Skalka ZOO
  • Naděje pro všechny
  • Centrum pro rodinu – Výstavy „SVOJI“ a „Rodina? Tým pro život“
  • Tvůrčí dílnička Balónek

Program v parku

11:30 „O ošklivém káčátku“, Divadélko SMÍŠEK (5)
13:00 „O červené Karkulce a ještě jedna pohádka“, Divadlo Sluníčko (5)
13:30 „Pohádka na přání“, divadelní soubor BERANI (6)
14:00 Historie palných zbraní, Svobodní sedláci (4)
14:00 hraje hudecká muzika Lagan (3)
14:30 „Indiánská pohádka“, Divadlo Sluníčko (5)
15:00 vystoupení šermířů – SHŠ Viator (4)
15:00 hraje kapela Mentalica (3)
15:30 „Pohádka na přání“, divadelní soubor BERANI (6)
16:00 „Život našich předků“, Svobodní sedláci (4)
16:00 hraje hudecká muzika Lagan (3)
17:30 „O pejskovi, který si šlapal na jazyk“

 

Účinkující – bod v parku

  1. Dětský koutek „HOJ“ a Balónek z.s.
  2. SOKOLNÍCI – ukázka dravců a ptáků
  3.  zábavný a hudební koutek – Naděje pro všechny z.s, Báječná kola, hudecká muzika Lagan a Krasnické děvuchy, kapela Mentalica
  4. Skupiny historického šermu – Svobodní sedláci, SHŠ VIATOR, Svobodná stráž Moravskoslezská
  5. Divadlo pro děti –Divadélko SMÍŠEK, Divadlo Sluníčko
  6. divadelní soubor BERANI
  7. Divadlo Víti Marčíka
  8. Mini ZOO Skalka
  9. Centrum pro rodinu

Pátek 17. září 2021

Vstup do parku od 15:00 hod.

18:00 EPYDEMYE
19:30 Tomáš KOLÁČEK, 3světy
20:30 Divadlo Víti Marčíka – Středověká mysteria (v parku)
21:30 Ewa FARNA

pořadem provází: Libor „Čenda“ Cenek, Jan Ryška

Program v parku

  1. 15:00 zvířátka, Mini ZOO Skalka (8)
  2. 17:00stavba ležení doprovodné družiny Slezského krále Hynka II. (4) skupiny historického šermu (Svobodní sedláci, SHŠ VIATOR, Svobodná stráž Moravskoslezská)
  3. 18:00„Indiánská pohádka“, Divadélko SMÍŠEK (5)
  4. 18:45komentované krmení zvířat mini ZOO Skalka (8)
  5. 20:30Divadlo Víti Marčíka „Středověká mysteria“ (7)

Sobota 18. září 2021

Vstup do parku od 12:00 hod.

14:00 slavnostní zahájení, ŽALMAN & Spol.
15:30 Divadlo Víti Marčíka – Bajaja
17:00 STŘÍPKY Z REPERTOÁRU – koncert Orchestru lidových nástrojů a dívčího sboru VUS Ondráš
18:30 ŽAMBOŠI
20:00 ONDRÁŠOVSKÉ PUTOVÁNÍ, celovečerní program VUS Ondráš
21:30 – posezení s country kapelou Astra

pořadem provází: Libor „Čenda“ Cenek, Jan Ryška

Program v parku

14:00 „Indiánská pohádka“, Divadélko SMÍŠEK (5)
14:00 hraje hudecká muzika Lagan (3)
14:30 „Pohádka na přání“, divadelní soubor BERANI (6)
15:00 „O pejskovi, který si šlapal na jazyk“, Divadlo Sluníčko (5)
15:30 „Život našich předků“, Svobodní sedláci (4)
16:30 hraje kapela Mentalica (3)
16:30 vystoupení šermířů – SHŠ Viator (4)
17:00 „O ošklivém káčátku“, Divadélko SMÍŠEK (5)
17:30 „Pohádka na přání“, divadelní soubor BERANI (6)
18:00 „O červené Karkulce a ještě jedna pohádka“, Divadlo Sluníčko (5)
18:00 Historie palných zbraní, Svobodní sedláci (4)

 

Účinkující – bod v parku

  1. Dětský koutek „HOJ“ a Balónek z.s.
  2. SOKOLNÍCI – ukázka dravců a ptáků
  3. zábavný a hudební koutek – Naděje pro všechny z.s, Báječná kola, hudecká muzika Lagan a Krasnické děvuchy, kapela Mentalica
  4. Skupiny historického šermu – Svobodní sedláci, SHŠ VIATOR, Svobodná stráž Moravskoslezská
  5. Divadlo pro děti – Divadélko SMÍŠEKDivadlo Sluníčko
  6. Divadelní soubor BERANI
  7. Divadlo Víti Marčíka
  8. Mini ZOO Skalka
  9. Centrum pro rodinu

Neděle 19. září 2021

Vstup do parku od 9:30 hod.

10:00 mše svatá v Třebovickém parku, slouží P. Lukáš Engelmann za doprovodu Pavla Helana
11:30 cimbálová muzika LIPKA
14:00 Pavel HELAN
15:00 Mentalica
15:15 BG Styl
16:15 Divadlo Víti Marčíka – Šípková Růženka
17:30 slavnostní ukončení / Janek LEDECKÝ

pořadem provází: Libor „Čenda“ Cenek, Jan Ryška

 

Program v parku

11:30 „O ošklivém káčátku“, Divadélko SMÍŠEK (5)
13:00 „O červené Karkulce a ještě jedna pohádka“, Divadlo Sluníčko (5)
13:30 „Pohádka na přání“, divadelní soubor BERANI (6)
14:00 Historie palných zbraní, Svobodní sedláci (4)
14:00 hraje hudecká muzika Lagan (3)
14:30 „Indiánská pohádka“, Divadlo Sluníčko (5)
15:00 vystoupení šermířů – SHŠ Viator (4)
15:00 hraje kapela Mentalica (3)
15:30 „Pohádka na přání“, divadelní soubor BERANI (6)
16:00 „Život našich předků“, Svobodní sedláci (4)
16:00 hraje hudecká muzika Lagan (3)
17:30 „O pejskovi, který si šlapal na jazyk“

 

Účinkující – bod v parku

  1. Dětský koutek „HOJ“ a Balónek z.s.
  2. SOKOLNÍCI – ukázka dravců a ptáků
  3.  zábavný a hudební koutek – Naděje pro všechny z.s, Báječná kola, hudecká muzika Lagan a Krasnické děvuchy, kapela Mentalica
  4. Skupiny historického šermu – Svobodní sedláci, SHŠ VIATOR, Svobodná stráž Moravskoslezská
  5. Divadlo pro děti –Divadélko SMÍŠEK, Divadlo Sluníčko
  6. divadelní soubor BERANI
  7. Divadlo Víti Marčíka
  8. Mini ZOO Skalka
  9. Centrum pro rodinu